قوانین ومقررات رستوران گردان برج میلاد

شرایط و ضوابط (قوانین ومقررات رستوران گردان برج میلاد)

خرید بلیط رستوران گردان برج میلاد ( تهران ۳۶۰) از وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

خریدبلیط رستوران تهران ۳۶۰ از وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این وب سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

وب سایت رستوران تهران ۳۶۰ هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه، لینک شده اند مستقل بوده و وب سایت رستوران تهران ۳۶۰ مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

وب سایت رستوران تهران ۳۶۰ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.


لطفا پیش از اقدام به رزرو و خرید قوانین و مقررات رستوران گردان برج میلاد (تهران ۳۶۰) را مطالعه فرمایید.